23948sdkhjf
Log ind eller opret for at gemme artikler
Få adgang til alt indhold på Energy Supply
Ingen binding eller kortoplysninger krævet
Gælder kun personlig abonnement.
Kontakt os for en virksomhedsløsning.
Del siden
Annonce

Besøg os på stand nr. 5002 - Ajour 2025

Har du en konkret udfordring, vil du vide mere om gasdetektering og sikkerhed på jeres arbejdsplads eller noget helt tredje? Besøg vores stand nr. 5002 på Ajour!

Ajour nærmer sig, og næste uge står Christian Møller og jeg igen klar i Odense Congress Center (OCC) på stand nr. 5002.

I vores produktion arbejder vi hver dag med de processer, der sikrer, at vores gasdetektorer og gasalarmer lever op til branchens høje krav til driftssikkerhed, stabilitet og præcision. Det er netop denne faglighed og indsigt, vi glæder os til at dele på Ajour.

Hos Geopal udvikler og kvalitetssikrer vi vores løsninger in-house, så vi har fuld kontrol over:

  • Pålidelig og robust udstyr til krævende miljøer
  • Udvikling og produktion af kundespecifikt udstyr
  • Dokumentation, registrering og fuld sporbarhed
  • Systemintegration til komplekse installationer

Kom forbi og besøg os på stand 5002! Uanset om du ønsker sparring om konkrete udfordringer, vil dykke ned i tekniske detaljer eller bare vil have et fagligt indblik i, hvordan pålidelig gasdetektering kan styrke både sikkerhed og driftsstabilitet på jeres arbejdsplads.

Christian og jeg er klar til en faglig dialog med udgangspunkt i netop jeres installationer og behov.

  • 27. og 28. november
  • Odense Congress Center, stand nr. 5002

Vi glæder os til at møde jer på Ajour 2025!

Geopal System A/S
Bygmarken 19
3520 Farum
Rudersdal Kommune
Danmark
CVR nummer: DK79120618

Kontaktperson

HRC
Helle Ryssel Clemmensen
Salgsingeniør
+45 29130624 hrc@geopal.dk
BREAKING
{{ article.headline }}
0.032|instance-web01